Zveme vás na letní dětský tábor Suchý Důl 2013 - Rytíři země české

31.01.2013 00:20

Letní tábor je určen dětem od 6 do 15 let. Děti mladšího věku bereme jen po domluvě s hlavním vedoucím tábora.

Tábor proběhne opět na základně nad Suchým Dolem, v CHKO Broumovsko. Přesné místo tábořiště a jeho popis s vybavením naleznete v záložce ,,Tábořiště´´.

O chod a program tábora se starají ostřílení vedoucí, všichni se zkušenostmi s pořádáním letních dětských táborů. Na naše tábory si vozíme vlastní kuchařky, které připravují jídlo v táborové kuchyni. Program tábora připravuje již několik let ,,Bill´´. Hlavní náplní programu jsou hry, jak celotáborová etapová hra, tak hry pro jednotlivce. Dále jsou to vědomostní soutěže, sportovní aktivity, dovednostní hry a samozřejmě výlety po krásném okolí tábořiště.

 

Datum tábora: sobota 13.7. – pátek 26.7.2013

 

Cena tábora: 3.400 Kč

  • doprava tam a zpět

  • ubytování ve stanech s dřevěnou podsadou

  • jídlo 5x denně

  • celodenní pitný režim

  • úrazové pojištění na dobu tábora

  • výdaje na program a vybavení tábora

  • výdaje na výlety (jízdné, vstupné, apod.)

  • odměny a ceny do soutěží

  • dárek na památku

Další informace naleznete v přihlášce, kterou si můžete stáhnou v záložce ,,Ke stažení´´.

 

Legenda k táborové hře:

Broumovský král a majitel hradu Suchberku Václav XIV. zve všechny mladé pány a dívky toužící získat rytířský řád nebo titul princezny, aby se dostavili dne 13. července na hrad Suchberk. Hrad se tyčí nad Suchým dolem a rybníkem u Hlavňova, z druhé strany obklopen nepropustnými lesy a skalisky. Pro ty z vás, kteří dají přednost doprovodu králova služebnictva, bude poslán kočár vyjíždějící z obce Dolní Roveň a přibírajíc pocestné směr náš hrad.

Král má v plánu vytvořit několik družin, které budou podnikat nebezpečné výpravy a ukořisťovat další hrady. Součástí pobytu bude i bránit náš hrad a popřípadě vyhnat z okolí hradu zloděje, pytláky a ostatní lumpy nedodržujíc zákony dané jeho veličenstvem.

Za tyto služby budete dle Vašich schopností odměněny a samozřejmostí pobytu na hradě je dostatek jídla, pití, suché lůžko, lékařská péče a další drobnosti jako jsou večerní radovánky při ohni a muzice.

 

Všem budoucím rytířům a princeznám s úctou

Broumovský král Václav XIV.