Tabořiště

Táborová základna , kde v současné době pořádáme naše letní tábory je majetkem Pionýrské skupiny Dobruška, která nám ji každé léto pronajímá.
Táborová základna leží v krásné krajinné oblasti broumovských stěn. Nedaleko města Police nad Metují leží vesnička Suchý Důl. Mezi Suchým Dolem a Hlavňovem je rybník. Pokud by jste se vydali od rybníku cca 300 metrů do kopce k lesu, najdete tam táborovou základnu. Na jejím pozemku stojí celoročně chata s jídelnou a s opravdu dobře, leč skromně, vybavenou kuchyní. V druhé části chaty jsou po obou stranách toalety. Pánské z jedné strany, dámské ze strany druhé. Na louce u jídelny je pouze celoročně postaven stožár. Stany a další nezbytnosti jako sprcha s teplou vodou a podobně se staví výhradně jen na období táborů, což je červenec – srpen.

    Nedaleko základy leží krásná skalní oblast, místy připomínající skalní městečka jako například Adršpach. Celá krajina je velmi lesnatá. Jednou z mnoha krás tohoto kraje je i klid, jaký málokde zažijete. Jak už bylo zmíněno, nedaleko tábora je rybník, kde se dá koupat.